Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy to tylko moja O3 jest taka oszczędna?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    kropi, ktory odcinek "z Lubeki" masz na mysli? A20? Tam przeciez nic takiego sie nie dzieje, spokojnie mozna przybutowac, zwłaszcza tak po 19-20, nawet w piatek.. Nie wspominajac o np. 22, gdzie czasem mozna zapomniec ze wypada wylaczac dlugie jak cos sie mija :P

    Moja O3 RS

    Komentarz


    • #77
      To i ja wrzucę swoje dwa grosze
      Właśnie wróciłem z wakacji w Chorwacji - cztery osoby na pokładzie plus ledwo zamknięty wyładowany po brzegi bagażnik. Swój styl jazdy oceniam na optymalny - jazda raczej zgodna z przepisami z małym zawyżeniem prędkości wg GPS, czyli na ograniczeniu 130 jechałem sobie za granicami na licznikowym 140, czyli wg GPS jakieś 132-133. W sumie pokonałem prawie 3500 km (w tym na miejscu około 300 km) i średnie spalanie rzeczywiste (z dystrybutorów) wyszło mi 6,15 Jestem bardziej, niż zadowolony
      Pzdr
      Pzdr, Fredy
      Silnik w mojej O3 smaruje olej

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez kropi
        Nie wiem, czy to kwestia turbiny, ale w moim aucie różnice w spalaniu są ogromne w zależności od stylu jazdy
        Wg mnie turbina to w jakimś stopniu jedno, ale w dużo większej mierze wychodzi downsizing. Porównując moje obecne i poprzednie auto, jeżdżąc głównie po tych samych trasach, to w 1.8 jadąc mocno dynamicznie czy w miarę spokojnie, różnica w spalaniu jest stosunkowo niewielka. Gdzie w 1.4 potrafiło to być dobre 1,5l różnicy.
        Pozdro

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez krzyzakp
          kropi, ktory odcinek "z Lubeki" masz na mysli?
          Chodzi dokładnie o trasę z przeprawy promowej w Puttgarden do naszej A2 via Berliner Ring. Jechaliśmy za dnia w poniedziałek - przez większość trasy dziury, remonty i bardzo duży ruch.

          Komentarz


          • #80
            kropi, to albo cos sie zmienilo przez ostatni miesiac, kiedy tam jechałem albo roznymi A20 jezdzimy.. Pojedyncze dziury na A20 byly, ale zeby przez wiekszosc?! A11 jest w srednim stanie do ringu, to fakt, ale Tak to tam nigdy nie narzekałem..

            Moja O3 RS

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X